Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


#1 2013-06-04 09:28:34

 161SJ375

KlubowiczSJ

Skąd: Knurow
Zarejestrowany: 2013-06-04
Posty: 70
WWW

Powrót po latach

Pozdrawiam  wszystkich klubowiczów, chciałem się przywitać w szerokim gronie  koleżanek i kolegów. Po długoletniej przerwie która trwała 13 lat, powolutku się reaktywuje z nadawaniem na częstotliwościach klubowych i nie tylko. Na początek chciałem dodać za dnia 31 maja br w godzinach popołudniowych to ja i członkowie grupy NT byliśmy sprawcami "zamieszania"  na monitorze klubowym SJ  z czego bardzo byliśmy zadowoleni. Stacja terenowa grupy NT była zlokalizowana w miejscowości Mielenko Drawskie, spotkanie trwało od 29 maja do 2 czerwca, ja tez się tam znajdowałem na tym spotkaniu i było mi dane natrafić na propagację na południe polski i postanowiłem wraz z kolegami z grupy NT, że zawołamy na monitorze SJ. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za łączność. Tym oto sposobem koledzy z NT wiedza ze klub SJ jeszcze istnieje i jest aktywny. Pozdrawiam jeszcze raz Tomasz. :D

Ostatnio edytowany przez 161SJ375 (2013-06-04 09:38:14)

Offline

#2 2013-09-09 20:05:22

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Re: Powrót po latach

Siemka Witam Gorąco tu na forum - Krystian

Offline

#3 2013-09-10 08:32:17

 161JGB292 Leszek

Moderator

835784
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-26
Posty: 748
Numer klubowy: 161JGB292
Miejscowość(QTH): Żory

Re: Powrót po latach

161SJ375 napisał:

Pozdrawiam  wszystkich klubowiczów, chciałem się przywitać w szerokim gronie  koleżanek i kolegów. Po długoletniej przerwie która trwała 13 lat, powolutku się reaktywuje z nadawaniem na częstotliwościach klubowych i nie tylko. Na początek chciałem dodać za dnia 31 maja br w godzinach popołudniowych to ja i członkowie grupy NT byliśmy sprawcami "zamieszania"  na monitorze klubowym SJ  z czego bardzo byliśmy zadowoleni. Stacja terenowa grupy NT była zlokalizowana w miejscowości Mielenko Drawskie, spotkanie trwało od 29 maja do 2 czerwca, ja tez się tam znajdowałem na tym spotkaniu i było mi dane natrafić na propagację na południe polski i postanowiłem wraz z kolegami z grupy NT, że zawołamy na monitorze SJ. Dziękuję wszystkim koleżankom i kolegom za łączność. Tym oto sposobem koledzy z NT wiedza ze klub SJ jeszcze istnieje i jest aktywny. Pozdrawiam jeszcze raz Tomasz. :D

Witaj Tomku!Twoja łączność z Mielenka Drawskiego odbiła się na naszym terenie szerokim echem.Pierwotnie myślałem,że tą łączność zrobił jakiś członej klubu SJ mieszkający tam na północy Polski a nie wiedziałem,że to chodziło o Ciebie.Stało się to dlatego,że koledzy nie tylko nie mają zwyczaju używać znaków wywoławczych czy zapisywać je a tym bardziej zapamiętywać je.Ja np.do dziś wymieniany jestem przez kol.Stanisława SJ-726 z Warszowic jako Leszek KB-292 zamiast JGB 292 a że mam tak samo na imię jak Leszek z Warszowic to i tak wielu kolegów nie wie o co chodzi i kto jest kto dosłownie jak w Czeskim filmie ,gdzie nikt nic nie wie.Biorąc pod uwagę wielkie podobieństwo kol.Stanisława SJ-726 do wojaka Szwejka to robi się z tego czasami komedia...


Baza:Ranger RCI 2950 DX wersja exportowa,President HR 2600,antena Vimer K-46 Mondial,mikrofon Pan DM-432 MT i Pan ECM-2018.Radiostacja na 2m i 70 cm Navcomm TK-890 wersja 2.0,antena bazowa Nebraska Lincoln na 2m i 70 cm oraz antena 1/4 Navcomm B-88S.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs w polsce