Forum Klubu DX Sierra-Juliet Rybnik

Forum Klubu DX Sierra Juliet Rybnik zapraszamy do QSO na 26.325 USB

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Tuby
  •  » Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy

#1 2013-02-28 22:26:25

 161JGB292 Leszek

Moderator

835784
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-26
Posty: 748
Numer klubowy: 161JGB292
Miejscowość(QTH): Żory

Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy

Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy.Małe tuby zamontowane pod maskami naszych samochodów nie robią tak wielkiego wrażenia na inych uczestnikach ruchu drogowego jak te,które są bardziej doniosłe i przypominają nieoznakowany radiowóz policyjny.Sam doświadczyłem tego na polskich drogach.Jadąc z kolegą Marianem z Karpacza drogą i wydając innym uczestnikom polecenia reagowali oni natychmiast na wszelkie moje polecenia ku naszej uciesze słysząc konkretny i doniosły głos w przeciwieństwie do tego cichego i wygłuszonego komunikatu na który zareagowali jedynie pracownicy wykonujący przy ulicy wykop w celu położenia kabla od latarni do latarni.Nie dość,że było ich pieciu to mieli tylko trzy łopaty.Niestety tylko jeden z nich pracował a reszta się poprostu przyglądała jak on pracuje dokonując wykopu.Widząc to zwróciłem im na to uwagę mówiąc:Panowie,a czemu wy nie pracujecie?-mówiąc to przez tubę uruchomiając przy tym wcześniej funkcję PA a Ci nagle rzucili się do pracy nabijając sobie chyba guza próbując jako pierwsi zdobyć narzędzia i aktywnie przystapić do pracy.Widząc takie sytuacje reagujmy natychmiast i głośno a napewno przyniesie to zamierzony efekt a nie szeptajmy to innym do ucha.Dzięki temu wzrosnie nie tylko wydajność naszej pracy ale i wzrost gospodarczy,który jest nam szczególnie potrzebny w czasach tak wielkiego kryzysu ekonomicznego jaki ogarnia nasz kontynent.


Baza:Ranger RCI 2950 DX wersja exportowa,President HR 2600,antena Vimer K-46 Mondial,mikrofon Pan DM-432 MT i Pan ECM-2018.Radiostacja na 2m i 70 cm Navcomm TK-890 wersja 2.0,antena bazowa Nebraska Lincoln na 2m i 70 cm oraz antena 1/4 Navcomm B-88S.

Offline

#2 2013-04-18 20:55:51

 mobil-żory

Użytkownik

8333534
Call me!
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-03-02
Posty: 342
Numer klubowy: 161OS87
Miejscowość(QTH): Żory

Re: Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy

ja to swojej tuby używam do przepuszczania panienek przez drogę:) mówię proszę bardzo przechodzimy a jak już jest przed maską to krzyczę tylko się nie potknij hehe ile śmiechu dla mnie i dla panienek


Mobil President Jackson I, antena Lemm turbo 2001,Densei 2002 turbo :) i więcej nie potrzeba do szczęścia
BAZA:Winkler XA-27L :). baza stoi  280 m.n.p.m radio i mike jak wyżej
Ja brzoza, ja brzoza, grab jak mnie słyszycie? :P

Offline

#3 2013-04-18 21:39:08

 Krystian_Zory

Użytkownik

304435
Skąd: Żory
Zarejestrowany: 2013-02-27
Posty: 398

Re: Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy

Hmm podryw przed tubę no proszę :), jak ja bym tak robił z dziewczynami a moja żona by to tu wyczytała dostało by mi się za panienki i za tubę :)

Offline

  • Index
  •  » Tuby
  •  » Jeżeli decydujemy się na tuby w radiach CB to tylko te o większej mocy

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel UnterkĂźnf Montenegro Allotjament Bad DĂźrrheim